Південний обхід міста Дніпро. Труба фальцева з інтегрованим ущільнювачем Abig Тф 240.15-14 іг.

Професіонали компанії АБЕТОН справилися із даний питанням легко та швидко. В проект було закладено трубу Abig Тф 240.15-14 іг,  яка надійно витримує навантаження від інтенсивного трафіка транспорту, має герметичне з`єднання за допомогою гумового ущільнювача та змазки AbetonLub, і саме головне – витримує тиск при глибині закладання до 28 метрів.

ДО ПРОЕКТУ

ОПИС ПРОЕКТУ

Будівництво другої черги південного обходу міста Дніпро почалося ще у 2012 році, та було призупинено аж до 2018 року. Після відновлення будівельних робіт, урочисте відкриття траси припало на грудень 2021 року.

7,1 км нової об`їзної траси проходить вздовж міста, та з`єднує Південний міст із Запорізькою трасою Н-08. Це дозволить доїхати до місця призначення, не перетинаючи місто. Об`їзд значно зменшить трафік та розвантажить дороги Дніпра.

При будівництві траси виникало багато труднощів, зокрема, із водовідведенням. Задача була поставлена провести водовідведення на глибині 28 метрів, при чому, труби повинні витримати інтенсивне навантаження від автомобільного трансорту та мати герметичне з`єднання.

Професіонали компанії АБЕТОН справилися із даний питанням легко та швидко. В проєкт було закладено трубу Abig Тф 240.15-14 іг,  яка надійно витримує навантаження від інтенсивного трафіку транспорту, має герметичне з`єднання за допомогою гумового ущільнювача та змазки AbetonLub, а головне – витримує тиск при глибині закладання до 28 метрів.

Труби були виготовлені  під замовлення, та доставлені на о`бєкт в найкоротший термін. Якісна продукція служитиме довго та надійно, черговий раз підтверджуючи, що АБЕТОН – МІЦНИЙ ПАРТНЕР В БУДІВНИЦТВІ!

ДИВИТИСЬ ІНФОРМАЦІЮ
КОНТАКТИ
info@abeton.ua
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Час завершення:

2021 р
Місце:

Обхід міста Дніпро
Головний контактор:

Автомагістраль-Південь
Спектр послуг:

Проектування, виробництво, транспорт