ПРО НАС

МІЦНИЙ ПАРТНЕР

В БУДІВНИЦТВІ

БІЛЬШЕ ПРО НАС

ПРО АБЕТОН

Ми являємось національним виробником по виготовленню залізобетонних виробів для будівництва інженерної інфраструктури та доріг України, з найпотужнішою стороною у водовідведенні. Наша мета – виробляти будівельні матеріали найвищої якості з бетону, регулярно виводячи на ринок нові технічні рішення і продукти. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити якісне обслуговування клієнтів, яке не має аналогів.

“МИ МАЄМО БАГАТИЙ ДОСВІД, ЯКИЙ ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ НАШОМУ ПІДПРИЄМСТВУ БУТИ ЛІДЕРОМ В ІННОВАЦІЯХ, РЕГУЛЯРНО ВИВОДИТИ НА РИНОК НОВІ ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ І ПРОДУКТИ. МИ ВДОСКОНАЛЮЄМО БУДІВЕЛЬНІ ПРОЦЕСИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ, І ПРОФЕСІЙНО ВТІЛЮЄМО РОЗРОБЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СИСТЕМНІ РІШЕННЯ”

Наша місія

Наша місія полягає в підтримці складних будівельних проектів шляхом оптимізації виробничих процесів з використанням сучасних збірних бетонних конструкцій

Наш погляд

Наше бачення полягає в тому, що завдяки нашим збірним конструкціям процес будівництва буде максимально оптимізований, а можливості виробництва елементів стануть практично безмежними.

МІЦНИЙ ПАРТНЕР

В БУДІВНИЦТВІ

В БУДІВНИЦТВІ
В РОБОТІ

70 + років на ринку

1500 + продуктів у продажу

Інновації у виробництві

1000+ об’єктів по всій країні

100+ співробітників

Лідер в галузі

Можливості розвитку

Шукаєш работу? Зв’яжись з нами!

1948

Заснування

В 1948 році міністерством житлово-цивільного будівництва УРСР було введено в експлуатацію Київський завод шлакобетонних блоків по вул. Пархоменка, 53 (нині Дегтярівська, 53), з ціллю виготовлення стінових матеріалів для відбудови зруйнованого війною Києва. Завод було побудовано на основі прогресивного технологічного комплекса компанії BESSER (США), поставленого за програмою ленд-ліз. Продуктивність двох пресів BESSER за добу (двозмінний графік) складала 18 тис. шлакоблоків. Через два роки було організовано виробництво збірних попередньо-напружених балок довжиною 4,5 та 6м для облаштування перекриття в господарсько-житлових будівлях.

Збільшити
Заснування
1975

Перебазування

В 1975 році відбулося перебазування в район нової промислової зони в Ленінградському районі (нині Святошинський р-н) м. Києва по вул. Якутська, 5, де було побудовано новий Київський завод шлакобетонних блоків.

Збільшити
Перебазування
1988

Перші в Україні

В 1988 році підприємство запустило автоматизовану лінію з виробництва тротуарних плит розмірами 500х500мм. Завод став першим в Україні виробником вібропресованих фігурних елементів мостіння (ФЕМ).

Збільшити
Перші в Україні
1994

Zenith

В 1994 році підприємство перейшло на використання вібропресів компанії Zenith (Німеччина). Асортимент продукції розширився новими типорозмірами бетонних стінових блоків та бортових каменів європейського зразка.

Збільшити
Zenith
2003

Переіменування

В 2003 році Київський завод шлакобетонних блоків змінив назву на “Завод Спецбетон”.

Збільшити
Переіменування
2015

Абетон

В 2015 році компанією АБЕТОН було розпочато виробництво залізобетонних труб з інтегрованим гумовим ущільнювачем та елементів поверхневого водовідведення з автомобільних доріг.

Збільшити
Абетон
2019

Поштовх

В 2019 році відбулося об’єднання компаній “Завод Спецбетон” та “АБЕТОН”. Об’єднання дало новий поштовх в напрямку виробництва залізобетонних виробів для будівництва підземних інженерних мереж, доріг, житлового та промислового будівництва та індивідуальної продукції. Почалося масштабне технічне переоснащення виробництва.

Збільшити
Поштовх