Каналізаційний колектора методом щитового проходження, в рамках будівництва трамваю на Сихів.

ДО ПРОЄКТУ

ОПИС ПРОЄКТУ

У Львові, в рамках реалізації проєкту з будівництва трамвайної колії на район Сихів, був прокладений каналізаційний колектор методом щитового проходження.  Роботи здійснювалися на ділянці від вулиці Угорської до вулиці Липкова Алея.

Старий каналізаційний колектор 1985-го року не витримував навантаження, і в будь-який час міг вийти з ладу. Тому, паралельно з існуючим колектором, було збудовано новий, на рівні 15 м під землею.

Колектор закритим методом у Львові будували вперше. Дана технологія виключає необхідність проведення комплексу робіт пов’язаних з традиційними технологіями. На відміну від ведення робіт відкритим способом, вона не вимагає розтину поверхні по всій трасі прокладання комунікацій.

Для будівництва нової шахти Абетон виготовив шахтні стволи Д5,5 – СК 55. А первинна обробка колектора була виконана з тюбінга Абетон ОК 2,15 – протяжністю 900 м та діаметром 1,6 м.

Шахтні стволи та тюбінг були виготовлені , та доставлені на о`бєкт в найкоротший термін. Якісна продукція служитиме довго та надійно, черговий раз підтверджуючи, що АБЕТОН – МІЦНИЙ ПАРТНЕР В БУДІВНИЦТВІ!

ДИВИТИСЬ ІНФОРМАЦІЮ
КОНТАКТИ
info@abeton.ua
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Час завершення:

2016 р.
Місце:

Львів, район Сихів
Головний контактор:

ЛКП "Львівавтодор"
Використані продукти:

Тюбінг ОК

Шахти збірні СК

Спектр послуг:

виробництво, транспорт