Блочна комплектна трансформаторна підстанція типу БКТП. ЖК Італійський квартал.

Проєктування, виготовлення та монтаж блочної комплектної трансформаторної підстанції типу БКТП було виконано компанією АБЕТОН на території житлового комплексу Італійський квартал.

ДО ПРОЄКТУ

ОПИС ПРОЄКТУ

ЖК Італійський квартал – це більше трьох сотень будинків різного формату, об’єднаних в загальний архітектурний проєкт. На його створення розробників надихнула яскрава, емоційна Італія. Котеджі витримані в класичному тосканському стилі. Цей стиль популярний у всьому світі – він є уособленням спокійного затишку, стриманої елегантності і безумовного комфорту. А для безперечної надійності, та забезпечення житлового комплексу електроенергією, компанія АБЕТОН взяла участь у розробці трансформаторних підстанцій. Щоб італійсткий затишок ставав ще комфортнішим для жителів комплексу.

Проєктування, виготовлення та монтаж бетонної блочної комплектної трансформаторної підстанції типу БКТП було виконано компанією АБЕТОН на території житлового комплексу Італійський квартал.

Дана підстанція призначена для перетворення і розподілу напруги та постачання електроенергії споживачам за допомогою кабельних мереж. Бетонна конструкція оснащуються електротехнічним обладнанням різної комплектації для електропостачання житлового комплексу. Корпус БКТП складається з двох наземних об’ємних бетонних блоків, та двох фундаментних об’ємних бетонних блоків. Стіни фундаментного блоку покривають спеціальним герметизуючим складом для виключення проникнення вологи всередину БКТП.

Конструкція виготовлена з високоякісного бетону. Товщина стін і якість бетону гарантує міцність, забезпечує достатню теплостійкість та запобігає утворенню вологи всередині підстанції. Всі елементи продукту виконані з негорючих або тих, які не підтримують горіння матеріалів.

Завдяки різноманітності архітектурного рішення і широкому вибору обробки зовнішніх стін, підстанція гармонійно вписалася в навколишню архітектуру житлового комплексу.

Монтажні роботи проводили висококваліфіковані спеціалісти компанії АБЕТОН. Чотири блоки кожної підстанції БКТП надійно встановлювалися протягом одного дня. Надійність конструкції, та швидкість монтажу черговий раз підкреслює наш девіз – «АБЕТОН – МІЦНИЙ ПАРТНЕР В БУДІВНИЦТВІ!»

ДИВИТИСЬ ІНФОРМАЦІЮ
КОНТАКТИ
info@abeton.ua
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Час завершення:

2021 рік
Місце:

ЖК Італійський квартал
Головний контактор:

Гарант Енерджи
Спектр послуг:

Виробництво, транспорт, монтаж