Блочна комплектна трансформаторна підстанція типу БКТП. ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці.

Для розподілу і перетворення напруги та постачання електроенергії споживачам за допомогою кабельних мереж – компанія АБЕТОН запроєктувала бетонну блочну комплектну трансформаторну підстанцію типу БКТП

ДО ПРОЄКТУ

ОПИС ПРОЄКТУ

Пуща-Водиця розташована на північно-західній околиці Києва в Оболонському районі. Більшу частину території цієї місцевості складає переважно сосновий ліс (приблизно 70 %). Серед густих лісів розташувалися річка, ставки та озера.

У цій екологічно-чистій місцевості, серед мальовничих лісів та чистого повітря була запроєктована малоповерхова забудова ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці.

Комплекс в Пущі Водиці для тих мешканців, яким важлива природа та чисте повітря. А для того, щоб максимально влитися в екологічну місцевість – житловий комплекс виконаний за допомогою сучасних технологій та має високу якість будівництва.

Для розподілу і перетворення напруги та постачання електроенергії споживачам за допомогою кабельних мереж – компанія АБЕТОН запроєктувала бетонну блочну комплектну трансформаторну підстанцію типу БКТП. Виготовлення та монтаж БКТП був виконаний висококваліфікованими спеціалістами компанії АБЕТОН, з дотриманням всіх вимог якості.

Трансформаторна підстанція складається з чотирьох залізобетонних блоків – двох наземних та двох фундаментних об’ємних блоків. Щоб виключити попадання вологи всередину БКТП, використовується спеціальний герметизуючий склад, для покриття стін. Бетонні блоки виготовляються із матеріалів високої якості, завдяки чому конструкції виходять міцними, водонепроникними, стійкими до спеки та морозу, ультрафіолету, інших негативних зовнішніх факторів.

На зовнішні стіни БКТП наноситься декоративна штукатурка і фарбується в колір замовника, що дозволить оптимально вписати нову будову в навколишній ландшафт житлового комплексу. Всередині бетонна конструкція оснащуються електротехнічним обладнанням різної комплектації для електропостачання житлового комплексу. Ворота, решітки для вікон та дверей виготовлені з металу, та встановлені відповідно до будівельних норм та правил, щоб забезпечити максимальну вентиляцію конструкції БКТП.

Завдяки компанії АБЕТОН постачання електроенергії споживачам на території житлового комплексу буде якісно функціонувати протягом багатьох років. Тому що АБЕТОН – МІЦНИЙ ПАРТНЕР В БУДІВНИЦТВІ!

ДИВИТИСЬ ІНФОРМАЦІЮ
КОНТАКТИ
info@abeton.ua
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Час завершення:

2021 р.
Місце:

ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці
Головний контактор:

ПП ЕНЕРГОСТРІМ
Спектр послуг:

Виробництво, транспорт, монтаж