ЖК Svitlo Park. Колектор для відведення дощової води.

Для будівництва колектора, для відведення дощової води із території житлового комплексу Svitlo Park, АБЕТОН виготовив міцну та якісну продукцію. На об’єкт було виготовлено та доставлено ланки прямокутних труб, фундаменти ланок, укісні крила та оголовоки. Вся продукція виготовлена згідно серії 3.501.1-177.93, має високу якість та міцність.

ДО ПРОЄКТУ

ОПИС ПРОЄКТУ

Svitlo Park – яскраве та активне міні-місто, що розташувалося поруч із самим центром столиці. Доступна транспортна розв’язка та зручне розташування – це не єдині переваги житлового комплексу.

ЖК Svitlo Park розташований в осередку мальовничої місцевості в оточенні Дніпра. Навколо розмістилися озера, парки та набережна річкового каналу.

 

Внутрішній ландшафт комплексу поєднав у собі зручну інфраструктуру міні-містечка з природним затишком. Щодня у Svitlo Park’у можна відчути єднання з природою. Затишний парк-двір із зеленими алеями – все це стало улюбленим місцем відпочинку для мешканців комплексу.

 

А головне, що навіть погана погода не стане на заваді гарного відпочинку. Адже за це подбав АБЕТОН. Для будівництва колектора, для відведення дощової води із території житлового комплексу Svitlo Park, АБЕТОН виготовив міцну та якісну продукцію.

 

На об’єкт було виготовлено та доставлено ланки прямокутних труб, фундаменти ланок, укісні крила та оголовоки. Продукція виготовлена згідно серії 3.501.1-177.93, має високу якість та міцність.

 

Завдяки компанії АБЕТОН водовідведення дощової води з території житлового комплексу буде якісно функціонувати протягом багатьох років. Тому що АБЕТОН – МІЦНИЙ ПАРТНЕР В БУДІВНИЦТВІ!

ДИВИТИСЬ ІНФОРМАЦІЮ
КОНТАКТИ
info@abeton.ua
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Час завершення:

2021 р.
Місце:

Київ, Наддніпрянське шосе
Головний контактор:

ГЕС Груп
Спектр послуг:

виробництво, транспорт