Монтаж труби Тф 240.15-2 іг на вул. Кудряшова. ЖК City Hub.

Триває будівництво нового житлового комплексу бізнес класу – City Hub. Місце для енергічних та амбіційних людей, які звикли цінувати свій час. Проєкт – яскраве відображення Києва – зеленого та затишного, і в той же час, активного та динамічного.

ДО ПРОЄКТУ

ОПИС ПРОЄКТУ

Київ – місто, що не стоїть на місці та постійно розвивається. Безперервне будівництво та втілення в життя нових проєктів – ось основна його ціль. Приємно розуміти, що наша компанія є частиною великого будівництва та розвитку цього міста. Та черговий проєкт не обійшовся без нашої міцної підтримки.

Зараз триває будівництво нового житлового комплексу бізнес класу – City Hub. Місце для енергічних та амбіційних людей, які звикли цінувати свій час. Проєкт – яскраве відображення Києва – зеленого та затишного, і в той же час, активного та динамічного. Звичайно, даний проєкт потребував нестандартних рішень, які нам, як завжди, під силу!

Замовник виносив з плями забудови дощовий колектор, шляхом влаштування колектору діаметром 2,4м та протяжністю 230м вздовж вул. Кудряшова. Для реалізації даного проєкту компанія АБЕТОН виготовила понад 150 залізобетонних труб діаметром 2,4 м, оснащені інтегрованим гумовим ущільнювачем на з’єднанні. Дана технологія гарантує герметичність стиків та надійність водопропускної системи. Фальцеві залізобетонні труби АБЕТОН – це інноваційне рішення, що прослужить довго та якісно.

 

 

ДИВИТИСЬ ІНФОРМАЦІЮ
КОНТАКТИ
info@abeton.ua
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Час завершення:

2020 р
Місце:

Київ, вул. Кудряшова, ЖК City Hub
Головний контактор:

Інтергал Буд
Спектр послуг:

Виробництво, транспорт