Монтаж труби Тф 240.15-2 іг на вул. Кудряшова. ЖК City Hub.

Триває будівництво нового житлового комплексу бізнес класу – City Hub. Місце для енергічних та амбіційних людей, які звикли цінувати свій час. Проект – яскраве відображення Києва – зеленого та затишного, і в той же час, активного та динамічного.

ДО ПРОЕКТУ

ОПИС ПРОЕКТУ

Київ – місто, що не стоїть на місці та постійно розвивається. Безперервне будівництво та втілення в життя нових проектів – ось основна його ціль.

Приємно розуміти, що наша компанія є частиною великого будівництва та розвитку цього міста. Та черговий проект не обійшовся без нашої міцної підтримки.

Зараз триває будівництво нового житлового комплексу бізнес класу – City Hub. Місце для енергічних та амбіційних людей, які звикли цінувати свій час. Проект – яскраве відображення Києва – зеленого та затишного, і в той же час, активного та динамічного.

Звичайно, даний проект потребував нестандартних рішень, які нам, як завжди, під силу!
Для водовідведення для даного комплексу компанія АБЕТОН виготовила залізобетонні труби діаметром 2,4 м, оснащені інтегрованим гумовим ущільнювачем на з’єднанні. Дана технологія гарантує герметичність стиків та надійність водопропускної системи. Фальцеві залізобетонні труби АБЕТОН – це інноваційне рішення, що прослужить довго та якісно.

 

 

ДИВИТИСЬ ІНФОРМАЦІЮ
КОНТАКТИ
info@abeton.ua
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Час завершення:

2020 р
Місце:

Київ, вул. Кудряшова, ЖК City Hub
Головний контактор:

Інтергал Буд
Спектр послуг:

Виробництво, транспорт