Міська дощова каналізація біля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

У Києві тривають роботи по реконструкції мережі міської дощової каналізації біля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Заміна дощової каналізації розпочалася з травня 2018 року, і планується завершитися до 2021 року.

ДО ПРОЄКТУ

ОПИС ПРОЄКТУ

У Києві тривають роботи по реконструкції мережі міської дощової каналізації біля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Заміна дощової каналізації розпочалася з травня 2018 року, і планується завершитися до 2021 року.

Проєкт передбачає будівництво 30% колектору методом мікротунелювання, через складні гідрогеологічні умови. Так як в деяких місцях неможливе штучне водозниження та замороження ґрунтів. Інша частина проєкту передбачає прохід щитом, штольневим та відкритим методами. Загальна протяжність колектору становитиме 700 метрів.

Компанія АБЕТОН стала надійним постачальником залізобетонних виробів для реалізації даного проєкту. Об’єкт було забезпечено штольневими кріпленнями, тюбінгами, шахтними кріпленнями. Продукція, маючи високу якість та надійність, прослужить довгі роки. А технологія безтраншейного прокладання труб, не створить перешкод для руху транспорту.

Елементи шахтного кріплення АБЕТОН призначені для улаштування збірних оглядових колодязів, шахтних стволів, каналізаційно-насосних станцій та резервуарів від 4 до 50м. Конструкції розраховані на тиск ґрунту на глибині 20 м та тиск в 5 атм.

Тюбінги використовується для будівництва каналізаційних колекторів великого діаметру, водопропускних споруд під автомобільними та залізничними дорогами та тунелів комунального призначення методом щитового проходження. Тюбінги також використовуються для будівництва шахтних стволів. При будівництві колекторів тюбінг виступає у ролі зовнішньої оболонки, внутрішньою оболонкою служить тонкостінна труба.

Кріплення штольні — це залізобетонна конструкція, яка призначена для встановлення в підземних тунелях, для запобігання обвалів та збереження виду тунелів. Кріплення складається з верхнього бруска (БВ), нижнього бруска (БН) та бокових брусків (ББ) з армуванням. Кріплення довговічні, витримують великі навантаження та мають великий опір корозії.

Вся продукція виготовлена із високоякісного бетону, має високу корозійну стійкість, герметичне з’єднання  надійно фіксує елементи конструкції та витримує велике навантаження. Наші продукти підтверджують, що АБЕТОН – міцний партнер в будівництві!

ДИВИТИСЬ ІНФОРМАЦІЮ
КОНТАКТИ
info@abeton.ua
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Час завершення:

2018-2021
Місце:

Київ, Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра
Головний контактор:

НАТЕКО ЕНЕРГО МОНТАЖ
Спектр послуг:

Виробництво, транспорт