Реконструкція зоопарку в Києві

У Києві, після трирічної реконструкції, відкрився міський зоопарк.

SEE THE PROJECT

IMPLEMENTATION DESCRIPTION

У Києві, після трирічної реконструкції, відкрився міський зоопарк.

Територія зоопарку піддалася значним змінам. Побудована нова вхідна зона з великою площадкою, на якій поселився 15-ти метровий різнокольоровий жираф. Поряд, біля входу, розташувався океанаріум. Було оновлено велику кількість вольєрів для тварин та птахів, а на території зоопарку з’явився медичний пункт.

Головною родзинкою даного проекту став триповерховий паркувальний комплекс “Зоопаркінг” на 435 парко-місць, обладнаний зарядними станціями для електромобілів. Навколо паркінгу облагородили територію, встановили лавки для відвідувачів, висадили дерева та кущі, висіяли газон.

Будівництво каналізації під “Зоопаркінгом” було здійснено безтраншейним методом. Компанія АБЕТОН виготовила для даного об’єкту стінові кільця з посиленим армуванням, діаметром – 3 метри. Кільця встановлювалися на опускне кільце АБЕТОН, яке за допомогою ножів, та під дією власної ваги опускалося під землю аж на 17 метрів. Дана технологія являється інноваційною, та ще не застосовувалася в Україні раніше. Вся конструкція завершилася плитою перекриття.

Таким чином, 17-ти метровий колодязь був змонтований в короткі строки, з використанням інноваційних технологій. Компанія АБЕТОН черговий раз доводить своє лідерство в інноваціях. Якість бетону та посилене армування продукту дає змогу досягти великих глибин, та надійно виконувати свої функції в таких умовах протягом багатьох років. Тому що, АБЕТОН – МІЦНИЙ ПАРТНЕР В БУДІВНИЦТВІ!

SEE INFORMATION
CONTACT US
info@abeton.ua
IMPLEMENTATION INFORMATION
Time for completion:

2020 р.
Place of implementation:

Київ, Зоопарк
General contractor:

ОЛІМПІЯ-І
Range of services:

Виробництво, транспорт