Монтаж труби Тф 240.15-2 іг на вул. Кудряшова. ЖК City Hub.

Триває будівництво нового житлового комплексу бізнес класу – City Hub. Місце для енергічних та амбіційних людей, які звикли цінувати свій час. Проект – яскраве відображення Києва – зеленого та затишного, і в той же час, активного та динамічного.

SEE THE PROJECT

IMPLEMENTATION DESCRIPTION

Київ – місто, що не стоїть на місці та постійно розвивається. Безперервне будівництво та втілення в життя нових проектів – ось основна його ціль.

Приємно розуміти, що наша компанія є частиною великого будівництва та розвитку цього міста. Та черговий проект не обійшовся без нашої міцної підтримки.

Зараз триває будівництво нового житлового комплексу бізнес класу – City Hub. Місце для енергічних та амбіційних людей, які звикли цінувати свій час. Проект – яскраве відображення Києва – зеленого та затишного, і в той же час, активного та динамічного.

Звичайно, даний проект потребував нестандартних рішень, які нам, як завжди, під силу!
Для водовідведення для даного комплексу компанія АБЕТОН виготовила труби діаметром 2,4 м, оснащені інтегрованим гумовим ущільнювачем на з’єднанні. Дана технологія гарантує герметичність стиків та надійність водопропускної системи.

 

 

SEE INFORMATION
CONTACT US
info@abeton.ua
IMPLEMENTATION INFORMATION
Time for completion:

2020 р
Place of implementation:

Київ, вул. Кудряшова, ЖК City Hub
General contractor:

Інтергал Буд
Range of services:

Виробництво, транспорт