X

x

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО COOKIES

АБЕТОН підтримує юних чемпіонів! Вітаємо з перемогою ФК «Фенікс»!

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ:

АБЕТОН став спонсором дитячої футбольної команди «Фенікс», яка виборола призові місця на щорічному чемпіонаті з футболу!

Підтримка юних футболістів сьогодні – це вагомий вклад в майбутнє великого футболу. Збірна України тільки здогадується, які сили ростуть та підростають, а ми впевнено можемо сказати – що спокійні за майбутнє футбольної країни!

Нещодавно пройшов щорічний відкритий чемпіонат серед дітей 2009-2015 р.н. – KYIV CHAMPION LEAGUE 2021, який вже п’ятий рік поспіль проводить ГО «КИЇВСЬКА ЛІГА ДИТЯЧОГО ФУТБОЛУ». Чемпіонат проходив у шаленому темпі. Градус напруги можна було відчути в кожній грі. Жага до перемоги юних футболістів робила з кожної гри незабутній шедевр. Боротьба на футбольних полях точилася до останніх секунд, а переможці визначилися, буквально, з останнім свистком фінальних матчів Чемпіонату. Адреналіну вистачило всім – і юним футболістам і численним вболівальникам. На літні канікули діти пішли з незабутніми враженнями та безцінним футбольним досвідом.

В результаті шалених поєдинків, хочемо привітати команду «Фенікс» – 2013 р.н. з завершенням чемпіонату, в якому юні переможці приймали участь у двох групах «В» та «С». Саме не зважаючи на труднощі, нашим командам вдалось вибороти призові місця та продемонструвати чудову гру.
ПФК «Фенікс» – група «В» – срібло!
ПФК «Фенікс-2» – група «С» – золото!

Бажаємо хлопцям нових перемог, отримувати задоволення від кожної гри та рухатись тільки вперед!