X

x

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО COOKIES

Вийшов новий каталог продукції АБЕТОН!

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ:

Всі найсвіжіші новинки та технологічні рішення зібрані в новому сучасному каталозі продукції Абетон 2020. Ми розробили наші продукти так, щоб найкращим чином задовольнити ваші потреби.

Часто наші партнери стикаються зі складними завданнями в реалізації своїх об’єктів. Обмежена кількість продукції, нестандартні конструкції, нетипові розміри – проблеми, які потрібно вирішити швидко і якісно. Тепер не потрібно довго підбирати продукти – все доступно в одному каталозі. Більше 1500 найменувань, розбитих по розділах, щоб наші клієнти легко знаходили потрібний продукт.

Більшість готових виробів зберігаються у нас на складі, і будуть доставлені вам в найкоротші терміни. Наш конструкторський відділ – професіонали своєї справи, швидко і якісно розроблять нетипові і нестандартні конструкції. Індивідуальний підхід до кожного клієнта доводить, що АБЕТОН – сильний партнер у будівництві.

Новий каталог продукції доступний на нашому сайті abeton.ua у вкладці ЗАВАНТАЖИТИ, або зверніться за допомогою до нашого менеджера 044 355 06 06, info@abeton.ua