X

x

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО COOKIES

КОНФЕРЕНЦІЯ З ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ – UKRAINE RECOVERY CONFERENCE 2024

ВИСТАВКИ

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ:

АБЕТОН відвідав міжнародну конференцію щодо відновлення України – UKRAINE RECOVERY CONFERENCE 2024, яка пройшла 11-12 червня у Берліні за участі президента Володимира Зеленського та канцлера ФРН Олафа Шольца та об’єднала лідерів урядів низки країн, міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства.

URC2024 є продовженням циклу щорічних заходів, ключовою метою якого є консолідація сталої міжнародної підтримки для відновлення, відбудови, реформування та модернізації України. Конференція фокусується на чотирьох тематичних вимірах: бізнес-вимір – залучення приватного сектору для відбудови та економічного зростання; людський вимір – соціальне відновлення та людський капітал; місцевий та регіональний вимір – відновлення громад та регіонів; ЄС – Євроінтеграція та реформи.

АБЕТОН прийняв участь у панельній дискусії «ІНВЕСТИЦІЇ В ІНФРАСТРУКТУРУ ЯК ОСНОВА РЕГІОНАЛЬНОГО ТА МІСЦЕВОГО ВІДНОВЛЕННЯ», зосередженої на поточному стані регіональних та місцевих інфраструктурних проектів та їхньому значенні для відновлення регіонів та муніципалітетів. Особливу увагу було приділено підготовці до зими, житловому будівництву, а також проблемам експортної логістики. На панелі мали виступи заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба, т.в.о. Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василь Шкураков, міський голова Харкова Ігор Терехов, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім та інші:

Олексій Кулеба закликав міжнародну спільноту долучитися до відновлення енергосистеми, зберегти наявну генерацію та відновити втрачену. Очікується, що після представлення інвестиційного гіду з 95-ти проєктів для міжнародних донорів регіони зможуть підписати 25 угод на майже €100 млн.

Василь Шкураков підкреслив важливість спільного напрацювання стандартних підходів до відновлення житла та інфраструктури і наголосив, що інвестиції мають стати  інструментом підвищення спроможності громад.

Ігор Терехов підписав угоду про попереднє фінансування багатомільйонного кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, що вивільнить муніципальні кошти для виробництва тепла та електроенергії цієї зими.

Віталій Кім поділився, що за результатами участі у конференції розраховує залучити додаткові кошти для відновлення Миколаєва та додав, що територіальні громади підписують низку угод, які вже на етапі реалізації. В тому числі школи, укриття, водогін, когенерація.

Ми в АБЕТОН постійно слідкуємо за останніми новинами та інноваціями в будівельній галузі, активно залучаємося до всіх процесів, що сприяють відновленню нашої країни, та не перестаємо бути міцним і надійним партнером в будівництві.

Участь у таких заходах, як UKRAINE RECOVERY CONFERENCE 2024, демонструє нашу відданість і бажання зробити свій внесок у розвиток та процвітання української інфраструктури. Разом ми будуємо майбутнє!