X

x

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО COOKIES

АБЕТОН ВЗЯВ УЧАСТЬ У ГОЛОВНІЙ ІНЖЕНЕРНІЙ ВИСТАВЦІ AQUATHERM KYIV 2024

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ:

З 14 по 16 травня 2024 року в Міжнародному виставковому центрі відбулася 25-та ювілейна спеціалізована виставка Aquatherm, присвячена темі розвитку та реформування водопровідно-каналізаційної галузі в Україні в умовах війни.

До заходу долучились представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, представники бізнесу, водоканалів, тепломереж, а також професіоналів в області проєктування та монтажу.

Для нас участь в Акватерм 2024 стала чудовою нагодою продемонструвати професійній аудиторії продукти та послуги компанії Абетон, обговорити поточні тенденції з учасниками ринку, зустрітися зі своїми клієнтами та налагодити нові контакти.

Під час виставки наш стенд відвідали керівники і фахівці національних та іноземних компаній, промислових підприємств, представники проектних організацій, які проявляли жвавий інтерес до нашої продукції. Всі зацікавлені відвідувачі могли отримати практичні консультації та всі необхідні інформаційні матеріали.

Дякуємо усім, хто відвідав наш стенд! Сподіваємось, вам було цікаво так само, як і нам, та ви знайшли саме те рішення, яке шукали!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати – все буде Україна! До зустрічі на наступних тематичних заходах вже скоро!